Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Dafina Zeqiri - Shume Larg
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shume Larg".
3. Video është e këngës "Shume Larg", por nuk këndohet nga Dafina Zeqiri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Dafina Zeqiri - Shume Larg  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  57

Video Produksioni:

Pulla

Këngë e albumit:

"Just Me"

Komente

8 🔥

18/06/2009

2009-06-18T20:04:42+00:00

Ahhh...ouuhejejejj ouhuuouu..

Hey baby...baby... eyy..

Tik-tak
ora ime po kalon shum shpejt
dua që të dal
të shoh çfarë ka në kët qytet
jam impulsive
deri në mëngjes
dua të jem jasht
edhe nëse ti nuk vjen.

(Larg)
Do të jem
(Larg)
Se ti z'do më gjesh
edhe nëse me kërkon
(Larg)
Nga ky stres
dua t`ju shoh sonte në festë
deri në mëngjes !

REF:
E vetme në kët natë
nëse ti nuk vjen
dhe le të jetë e gjatë
mëngjesi diku t'jetë
ti do ta kesh të qartë
fundi kur të vjen
do të jemi shumë larg,
shumë shumë larg.

Ouuhejejejj..huuOuuooooOu..
Hoowoouuuu...

Poshtë laaaart
ende thirrjet e tua
nuk më len rehat
edhe pse unë nuk dua
prapë ty të kem ngat
E aq më pak
kur jam e vetme n'club
duke shijuar këtë natë.

(Larg)
Do të jem
(Larg)
se ti s'do më gjesh
edhe nese më kerkon
(Larg)
nga ky stres
dua t`ju shoh sonte në festë
deri në mëngjes !

REF:
E vetme ne kët nate
nëse ti nuk vjen
dhe le të jetë e gjatë
mëngjesi diku t'jetë
ti do ta kesh të qartë
fundi kur të vjen
do te jemi shumë larg,
shumë shumë larg.

Ahh..
oh...oooou

E vetme në kët natë...
dhe le te te jeeetteee jeeeiiee

REF x2
E vetme në kët natë(do te jem)
nëse ti nuk vjen(ouuhooo)
dhe le të jetë e gjatë(ej baby baby) (ehhheeeh)
mëngjesi diku t'jetë
ti do ta kesh të qartë
fundi kur të vjen
do të jemi shumë larg,
shumë shumë larg.

OuuOuu...houuuuOOuu...Hejeii..
huuouuuwoooooouu..hoowouuu..

Video Produksioni: Pulla

Ky tekst u dërgua nga Ronnie   dafinna   saramk   vivakosova
Më Shumë Këngë Nga Dafina Zeqiri:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet