A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Dafina Zeqiri - Four Seasons


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  105

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

08/03/2017

2017-03-08T23:16:55

Këngë e albumit:

"King Ep"
We can’t go on like this
Eventually we'll grow old fall apart into dust
I can’t imagine it
I care, but it's not worth it
I keep falling & falling but does the fall ever end?
You're the only one that got the best off me
Open and closing, revolving doors never end
Can't deny I gave you the best of me

(Just don’t know what it is)

[Chorus:]
Spring, Summer
You disappeared in the night
Fall came Right Back Again
Froze In my Arms
Your love changes
More than the seasons
When I get close
You turn cold for no reason at all

If you don’t want, none of this
Please set me free
Broken wings can't fly home
I can’t imagine it yeah
I care, But it's not worth it
Tell me now what’s the point baby
Tell me What’s the point
Bay byyy
Tell me hee he

[Chorus:]
Spring, Summer
You disappeared in the night
Fall came right back again
Froze in my arms
Your love changes
More than the seasons
When I get close
You turn cold for no reason at all
For no reason at all

Spring, Summer
You disappeared in the night
Fall came right back again
Froze in my arms
Your love changes
More than the seasons
When I get close
You turn cold for no reason at all
For no reason at all
For no reason at all


Ky tekst u dërgua nga EnoKartolina (1)

U krijua nga Nolaa Elshanii 2017-10-16 20:21:58
We can’t go on like this
Eventually we'll grow old fall apart into dust
I can’t imagine it
I care, but it's not worth it
I keep falling & falling but does the fall ever end?
You're the only one that got the best off me
Open and closing, revolving doors never end
Can't deny I gave you the best of me

Krijo Një Kartolinë

FullscreenMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018