Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Daim Lala - Po Na Ndajn
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Po Na Ndajn".
3. Video është e këngës "Po Na Ndajn", por nuk këndohet nga Daim Lala.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Daim Lala - Po Na Ndajn  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

Këngë e albumit:

"Me Yjet E Tallavase"

Këngë e albumit:

"Llokum Me Arra"

Komente

Asnjë Koment

20/08/2009

2009-08-20T16:23:33+00:00Un e di qe ti s'ke faj
Prandaj dhe me lot mos chaj
Vetem une po t'kuptoj Zemer se te dashuroj
Te lutem vech mos vajto
Un e di se sa me do
Ty e di sa te du ty edhe pse na ndan ne dy

Reff:[2x]
Po na ndajn e po na ndajn
Fajtor jan bab e nan
Ty s'ke faj o ty s'ke faj
Un jam aj che ju pengoj

Vech nje gje ty mos harro
Se kjo Zemer shum te do
S'do t'harroj mo sa t'jem gjall
Do te dua edhe ne varr
Te lutem vech mos vajto
Un e di qe sa me do
Ty e di sa te du ty
Edhe pse na ndan ne dy

Reff:[5x]
Po na ndajn e po na ndajn
Fajtor jan bab e nan
Ty s'ke faj o ty s'ke faj
Un jam aj che ju pengoj


Ky tekst u dërgua nga  dinaa   D1tAa
Më Shumë Këngë Nga Daim Lala:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë