Më mbaj mend (për 1 muaj)

Daim Lala - Oh Sheqer O Llokum Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Ahh Moj Shpirt Ahh Moj Zemer
Keq Ty Ta Kan Mush Mendjen
Te Kan Rrejt Se Tjera Kom E Ty Anash Te Kam Lan
Te kan Rrejt Se Tjera Kam E ty Anash te kam lan

Ref2x: Ohh Sheqer Ohh Llokum Per nje Je Idhnu Pasha Zoten Paskan Rrejt Un Pa TY Sun Muj Me Nejt

Po Baj Be N´Bab e nan
Kurr Me Te Mir Ty Skam Me Te Lan
Ne Dashni Ska Me Tradhtu Me TY Jet Du Me Qu
Ne Dashni Ska Me Tradhtu Me TY Jet Du Me Qu

Ref2x:Ohh Sheqer Ohh Llokum Per nje Fjal Je Idhnu Pasha Zoten Paskan Rrejt Un Pa TY Sun Muj Me Nejt

Ref2x:Ohh Sheqer Ohh Llokum Per nje Fjal Per Ni Fjal Je Idhnu Pasha Zoten Paskan Rrejt Un Pa TY Sun Muj Me Nejt


Ky tekst u dërgua nga Disco PogoDaim Lala
Publikimi: 01/12/2010


Daim Lala - Oh Sheqer O Llokum
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Oh Sheqer O Llokum".
3. Video është e këngës "Oh Sheqer O Llokum", por nuk këndohet nga Daim Lala.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Daim Lala:


Komente 0