Më mbaj mend (për 1 muaj)

Daim Lala - Shokt E Mi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Hej shokt e mi me falni mu qe ju kem keqkuptu.

Hej shokt e mi me falni mu qe sju kem ndexhu
une ika dhe ju lash dhe kur u ktheva sju pash
ref (2)
Hej shokt e mi me falni mu qe ju kem keqkuptu

Mes lules te kuqe qeli lule e bardhe me falni shok qe ju kem lan dhe tash ma nuk ju kam .
ref (2)
Hej shokt e mi me falni mu qe ju kem keqkuptu.

Qa kum ba,qa skumm ba o ma mir qe jam shpernda,
nuk kom ba mir qe ju kem lan por nuk kam qka baj.
ref (4)
Hej shokt e mi me falni mu qe ju kem keqkuptu.


Ky tekst u dërgua nga Erion Ahmetaj


Nuk kemi video për këtë këngë.


Daim Lala
Publikimi: 27/12/2013


Daim Lala - Shokt E Mi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shokt E Mi".
3. Video është e këngës "Shokt E Mi", por nuk këndohet nga Daim Lala.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Daim Lala:


Komente 0