A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Daim Lala - Ti Je Dijamant


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  3

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

10/07/2014

2014-07-10T21:07:34

Song from the album:

"Hajde Loçke"


As me bukuri as me pasuri
nuk mashtrohet zemra met bo hile ty
as me dijamant as me rubin hile zemres tane si ban shpirti im

Ref: Ti je zemer ti je ska fjali te kota kur vlen zemra jote ma shum se krejt bota! (2)

Zemer zemer kujt mos ju dorzo nafaken te nesh te ti e sho, zemren time tani do ta kesh qfar dashni dot fali tash ti e merr vesh

Ref: Ti je zemer ti je ska fjali te kota kur vlen zemra jote ma shum se krejt bota! (2)

Ref: Ti je zemer ti je ska fjali te kota kur vlen zemra jote ma shum se krejt bota! (2)


Lyrics submited by Bibushja Rrushja Swe
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019