Më mbaj mend (për 1 muaj)

Daim Lala - Dhandrri Dhe Nusja Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Osht momenti ma i mir
nusen valle me thir
me shuplaka me percjell
nusja dhondri kur po del

2x
Dhondri me kostum
nusja me duvak.
inshallah n'ket jet
gjith mon jeni bashk

2x
E bardh sikur bora
hije t'ka kurora
kur e qele deren
ma gezove vjerren.

2x
Dhondri me kostum
nusja me duvak.
inshallah n'ket jet
gjith mon jeni bashk

2x
E bardh sikur bora
nuse per vlla t'mora
temena kur bojshe
zemrat na i gezojshe

2x
Dhondri me kostum
nusja me duvak.
inshallah n'ket jet
gjith mon jeni bashk


Ky tekst u dërgua nga Sulltanii official mamushaDaim Lala
Publikimi: 11/07/2018


Daim Lala - Dhandrri Dhe Nusja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dhandrri Dhe Nusja".
3. Video është e këngës "Dhandrri Dhe Nusja", por nuk këndohet nga Daim Lala.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Daim Lala:


Komente 0