Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video Kërko Video

Daim Lala - Kalle Nanë  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

17/07/2019

2019-07-17T16:00:09+00:00

Këngë e albumit:

"Ta Fala"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kalle Nanë" kënduar nga Daim Lala.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Daim Lala i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Daim Lala:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet