Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video Kërko Video

Daim Lala - O Sheqer I Bardhë  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

16/07/2019

2019-07-16T16:32:57+00:00

Këngë e albumit:

"Ta Fala"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "O Sheqer I Bardhë" kënduar nga Daim Lala.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Daim Lala i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Daim Lala:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet