Më mbaj mend (për 1 muaj)

Daim Lala - E Kalume Qoft Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Për gabimet tona nuk vlen ma as falja kur te vret takimi më e mir është ndarja pasha dinë e iman edhe pse dashni kam dhanë edhe pse zemer t'kam thanë ti te unë vend nuk ki lon

Ka ndodhë çka ka ndodhë e kalume qoftë sikur zemrën tone zemra jeme mos njoft
Ka ndodhë çka ka ndodhë e kalume qoftë sikur zemren tone Zemra jem mos njoft

Skisha dashtë në jetë md t'kujtu për t'keq
Nfillim ishe ëngjell ne fund dole dreq
Pasha din e iman edhe pse dashni t'kam dhanë
Edhe pse zemer t'kam thanë ti te unë vend nuk ke lon


Ka ndodhë çka ka ndodhë e kalume qoftë
sikur zemrën tone zemra jeme mos njoft
Ka ndodhë çka ka ndodhë e kalume qoftë
Sikur zemren tone zemra jem mos njoft


Ky tekst u dërgua nga Deni Rakoci


Publikimi: 09/11/2020


VERSIONE TË TJERA TË KËSAJ KËNGE:


Më Shumë Këngë Nga Daim Lala:


Komente mbi këtë këngëDaim Lala - E Kalume Qoft
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Kalume Qoft".
3. Video është e këngës "E Kalume Qoft", por nuk këndohet nga Daim Lala.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.