Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Dajana Simoni

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Dajana Simoni është një këngëtare e njohur. Në Maj 2009, Dajana Simoni merr pjesë në Top Fest 6 me këngën "I Penduar Kthehesh"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Evin Thana

Blerina Kastrati

Gentiana Bujupi

Stela Brahimllari

Venera Imeri

Yllka Berisha

Dorina Vinca

Sevi

Lina

Gledis

Tags: Dajana Simoni


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet