Dajli
Dajli

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Dajli është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 18 Korrik 2017, Dajli publikon videoklipin "Amanet", në bashkëpunim me Ergi. Më datë 19 Shtator 2017, Dajli publikon videoklipin "Jetoje", në bashkëpunim me Klodian Kodra. Më datë 1 Shkurt 2018, Dajli publikon videoklipin "Tattoo"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0