Më mbaj mend (për 1 muaj)

Daniel Mustafa

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8
  • Vendlindja:
  • Durrës 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Daniel Mustafa është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 25 Gusht 2014, Nertila Vreto publikon videoklipin "Sevdaja Mu Shtua", në bashkëpunim me Daniel Mustafa. Më datë 26 Prill 2016, Nertila Vreto & Daniel Mustafa publikojnë videoklipin "Kolazh Popullor". Më datë 19 Dhjetor 2016, Nertila Vreto & Daniel Mustafa publikojnë videoklipin "Bekuar Me Femije". Muzika e këngës u punua nga Daniel Mustafa, teksti u shkrua nga Romeo Gegushi, ndërsa për orkestrimin u kujdes Klodian Qafoku. Më datë...

>> Lexo gjithë biografinë >>


I fejuari i

Nertila Vretos

Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Rigert Cani

Medi Puci

Nardi Peqini

Sajmir Qemalja

Besnik Cikaj

Arsen Mani

Omar

Gjergj Tunaj

Hakif Krasniqi

Flakron Voca

Tags: Daniel Mustafa


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet