Daniel Kopsaj
Daniel Kopsaj

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


  • Vendlindja:
  • Shkoder Shqipëri
  • Mosha:
  • 25 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 14 Shtator 1997
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♍ Virgjeresha

Biografia

BIOGRAFIA: Daniel Kopsaj është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqiperisë së veriut. Më datë 30 Mars 2017, Daniel Kopsaj publikon videoklipin "M'thuj O Shpirt". Për orkestrimin u kujdes Roland Çukaj. Më datë 20 Tetor 2018, Daniel Kopsaj publikon videoklipin "Hatri I Dashnis", në bashkëpunim me Vilzana Parubi. Më datë 1 Nëntor 2022, Daniel Kopsaj publikon videoklipin "Të Lumtur Du Me T'pa". Muzika e këngës është shkruar nga vetë Daniel Kopsaj. Më datë 15 Nëntor 2022, Daniel Kopsaj & Sahit Vata publikojnë videoklipin "Nisj...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 1