Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
 • Emri i Vërtetë:
 • Agron Daka
 • Vendlindja:
 • Klinë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 21 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Danog është një këngëtar. Danog ose emri i vertet Agron Daka, ka Lindur ne Klin dhe jeton ne Klinë. Deri tani ka publikuar 3 kenge dhe eshte duke punuar shum per karrieren e tij. RAP-i ishte endrra e tij dhe me ne fund ju realizua. Danog ka then qe ai se shpejti do vjen me nje kengë te re. Titulli i asaj kenge hala nuk eshte vendosur por pritet qe se shpejti te dal. Ai ka then qe Teksti edhe beat-i eshte gati dhe pritet vetem inqizimi i kenges. Kenga esht shum e mir dhe e...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Da Freak

Jetmir Lubovci

Banyy Am

Visinjo

Ej-G

Sleeper

Taulant Derguti (Tali)

Sttyler

Arba-G

Elines

Tags: Danog, Agron Daka


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet