Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Daone është një këngëtar. Shkollën Fillore dhe të mesme i kryu në Pejë. Me muzikë filloi të merrej në vitin 1999 e që në atë kohë gjendej jashtë Kosovës, në Stuttgart, Gjermani. Ai atje zhvilloi disa këngë dhe më vonë të njejtën e bëri edhe në Zvicër. Në vitin 2000 kthehet në Kosovë dhe fillon karriera e tij muzikore profesionale, pas disa muaj kthimi bën kontratë me studion muzikore Night Sound Records Production ku zhvillon këngën e tij të parë në nivel profesional ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Loyal Man

Ady

Agon Kalludra (Goni)

Fakti A.K.A Egzostone

Da Freak

Fatbardh Azemi

Duza

Gold King

Besnik Avdullahu

Visinjo

Tags: Daone


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet