Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dardan

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  121
 • Emri i Vërtetë:
 • Dardan Mushkolaj
 • Vendlindja:
 • Stuttgart 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Gjermani 
 • Mosha:
 • 23 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Dardan është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Dardan është këngëtarë shumë i njohur në tregun gjerman si dhe atë shqipëtarë. Dardan Mushkolaj shqipëtari nga Deçani i cili njihet gjithashtu me emrin "Mister Dardy". Më datë 10 Prill 2016, Dardan publikon videoklipin "Ey Bra". Më datë 23 Korrik 2016, Dardan publikon videoklipin "Tokyo Drift". Më datë 22 Shtator 2016, Dardan publikon videoklipin "Wer Macht Para?", në bashkëpunim me Eno. Më datë 4 Tetor 2016, Dardan publikon videoklip...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Komente

18 🔥Soko Disko (2020)

Sorry (2019)

Hypnotize (2018)

Dardy Luther King (Pt. I) (2018)

Dardy Luther King (Pt. Ii) (2018)

Hallo Deutschrap (2017)


  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (6)

9
8
11
15
21
30

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Trim Jetullahu

Reexhi

Azet

Vig Poppa

Dardan Osmanollaj

Anestezioni

Çartani

Gent Fatali

Ex Wolf

Kino

Tags: Dardan, Dardan Mushkolaj, Mister Dardy


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet