Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Dardan Shkreli - Veç Një Zot E Din

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Veç Një Zot E Din".
3. Video është e këngës "Veç Një Zot E Din", por nuk këndohet nga Dardan Shkreli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Dardan Shkreli - Veç Një Zot E Din  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Këngë e albumit:

"Thirre Emrin Tim"

Komente

Asnjë Koment

01/12/1997

1997-11-30T23:00:00+00:00Dita shkrihet n'horizont,
Nata shtrin krahët mbi qytet,
N'radio thonë asgjë e re,
Në front asgjë e re s'po ngjet.

Qe sa ditë i dehur jam,
Jam pa gjumë dhe m'djegin sytë,
Po sy s'kam fare, ndaj u tregoj,
Se m'erdhi shpirti gjer në fyt.

Unë vetëm desha,
të ta them,
o veç një fjalë,
Unë vetëm desha,...
ndaj këtë këngë,
po ta falë.

Shikoj orën nuk punon,
Ndalu tokë, mundohem kot
Tre mijë vjet të pres pa shpresë
Dhe pyes vehten a ka zot.

Qe sa ditë i dehur jam
Jam pa gjumë dhe m'djegin sytë,
Po sy s'ka fare, ndaj u tregoj,
Se m'erdhi shpirti gjer në fyt.

Unë vetëm desha ,
të ta them,
o veç një fjalë,
Unë vetëm desha,...
ndaj këtë këngë,
po ta fal

Veç një zot e di,
ooo veç një zot e di,
Sa shumë të desha
dhe tash ku gjendesh ti
Njerëzit thonë se të panë,
kur u trete n'terr
Unë u them, se një ditë,
do të digjesh n'ferr.


Më Shumë Këngë Nga Dardan Shkreli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet