Më mbaj mend (për 1 muaj)


Dardan Shkreli - Mona

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mona".
3. Video është e këngës "Mona", por nuk këndohet nga Dardan Shkreli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Dardan Shkreli - Mona  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

26/07/2013

2013-07-25T23:15:24+00:00Mona, burning like a candle light,
Mona, loose a bit you’re fare too tight,
Mona, you know this game just isn’t right,
Mona, you’re lost in deep dark night.

Mona, Mona, this path is filled with pain and sorrow,
Mona, Mona, it’s late, it’s much too late tomorrow.

Mona, this Milky Way that you adore,
Mona, with every move you’ll drown much more,
Mona, this lost fight it’s such a hard core,
But Mona, remember you could still win this war.

Mona, Mona, this path is filled with pain and sorrow,
Mona, Mona, it’s late, it’s much too late tomorrow.

Chorus:
I’ll hold you, I’ll love you, this time I won’t let you go,
I’ll be there, I’ll take care; together we can make it grow,
We’ll be one, ‘till we’ve won, Mona if you’d only knew,
‘Couse hope has a name, Mona I still love you!

Mona, Mona, this path is filled with pain and sorrow,
Mona, Mona, it’s late, it’s much too late tomorrow.

Mona, Mona I still love you…


Ky tekst u dërgua nga  shetpoza
Më Shumë Këngë Nga Dardan Shkreli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet