Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dardan - Vamos Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

...
[Hook]
Wenn ich dich seh', sag' ich: „Vamo', baby!“
Ti amo, auf nach Milano, Baby (skrrt, skrrt)
Wenn ich dich seh', sag' ich: „Vamo', baby!“
Ti amo, auf nach Chicago, Baby (auf, auf)
Wenn ich dich seh', sag' ich: „¡Vámonos!“
Also steig gleich an, und zwar sofort

[Part]
Ich hab' es prophezeit (ey)
Mache meine Millionen, du weißt
Sexy Mama in 'nem roten Kleid, du siehst gut aus
Oh my God, dein Ex ist so ein Schmock
Treff' mich im [?]-Shop
...
Dardan
Publikimi: 31/01/2019


Dardan - Vamos
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vamos".
3. Video është e këngës "Vamos", por nuk këndohet nga Dardan.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dardan:


Komente 0