Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Audio Kërko Video

Dardan - Goodbye/Bye Bye Bye  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

15/04/2019

2019-04-15T09:59:32+00:00

Këngë e albumit:

"Sorry"
Oh nein, oh nein
Kein'n Bock, ja, du killst mein’n Vibe, bye, bye
Oh nein, oh nein
Kein'n Bock, denn ich bin zu high, [?]

[Hook]
Goodbye, -bye, -bye, -bye, -bye
Guck jetzt mein' Vibe, Vibe, Vibe, Vibe, Vibe
Ich will ganz allein, -lein, -lein, -lein, -lein sein
Goodbye, goodbye, goodbye
Goodbye, -bye, -bye, -bye, -bye
Guck jetzt mein’ Vibe, Vibe, Vibe, Vibe, Vibe
Ich will ganz allein, -lein, -lein, -lein, -lein sein
Goodbye, goodbye, goodbye
[...]


Më Shumë Këngë Nga Dardan:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet