Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dardan - Weil Ich Albaner Bin Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Brr, boom, ey, boom, ey
Nimmst du auf?
Hypnotize Mafia, Gang (Mafia), Mafia
Huh, challenge, okay-kay,brr, brr, [?] Beats

Boom, ey, habe deine Tort ge[...]

[...] du kennst uns, [?]
Boom, ey, du bist [?] und ich leite den [?] ein, kein Quarterback
Boom, ey, kein Platz in den Hall of Fame für mich, weil ich der Baller bin
Boom, ey, ich box' dich im Corner weg, weil ich Albaner bin
Eventuell hast du mich schon [...]

[...]
Dardan
Publikimi: 03/02/2019


Dardan - Weil Ich Albaner Bin
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Weil Ich Albaner Bin".
3. Video është e këngës "Weil Ich Albaner Bin", por nuk këndohet nga Dardan.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dardan:


Komente 0