Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
  • Jeton dhe vepron në :
  • Finlandë 
BIOGRAFIA: DarJa është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe hip-hop. DarJa is a multi-skilled, Finnish businesswoman who has been venturing into many different areas during her career. This artist site focuses on her musical side Hard working and open minded artist DarJa is s not only a producer, but also a songwriter who develops ideas with piano in her song factory, and likes to collaborate with other people in the music industry. The first single released and also the first music video was abroad with Alida...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Profili

Twitter

Kanali

Youtube

Faqja

Zyrtare

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Antonela

Nikol

Monika

Mc.E Qarta

Enisa Zyberi

Neta

Maria

Eir

Jola

Era Saraçi

Tags: Darja


Komente mbi këtë artist