A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  4.5 / Votes cast:  15
BIOGRAFIA: Darla is a popular singer of Pop music. Më datë 8 Mars 2011, Darla publikon videoklipin "Koha Nuk Kthen", në bashkëpunim me Albani 28. Në Qershor 2011, Darla merr pjesë në Top Fest 8 me këngën "Me Mungon". Më datë 28 Korrik 2011, Darla publikon videoklipin "No Stres". Më datë 27 Shtator 2013, Darla publikon videoklipin "Ti S'me Ndal", në bashkëpunim me Noizy. Më datë 30 Gusht 2014, Darla publikon videoklipin "Zemer"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Enxhi Delia

Dr.Nice

Mirsa Laci

Joanna Wakeley

Blerina Osaj

Albina Xhons

Juna Manaj

Fabiola Agalliu

Risa

Anisa Dervina


Tags: Darla

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019