Më mbaj mend (për 1 muaj)

Darla - Zemer Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.9 / Votuan:  19

Zemer spo du me fjet,
Cdo nate dua me dal,
Jo vetem mos me le,
Smjafton vetem nje fjale.
(2 here)

O djalo djalo ckan me mu,
Sguxoi me dal te kam premtu,
O djalo djalo ato sy ,
Vec kete nate te jem me ty .

Vec po na kalon ne ora ,
Prita e fshehur dola,
Nisa me ty e shkova ,
Mbremjen qe te premtova .
(2 here)

Zemer spo du me fjet,
Cdo nate dua me dal,
Jo vetem mos me le ,
Smjafton vetem nje fjale.
(3 here)

Vec po na kalon ne ora ,
Prita e fshehur dola,
Nisa me ty e shkova ,
Mbremjen qe te premtova .
(2 here)

O djalo djalo ckan me mu,
Sguxoi me dal te kam premtu,
O djalo djalo ato sy ,
Vec kete nate te jem me ty .

Zemer spo du me fjet,
Cdo nate dua me dal,
Jo vetem mos me le ,
Smjafton vetem nje fjale.
(3 here)

Ky tekst u dërgua nga selmaRenditja: Top 200
Publikimi: 30/08/2014


Më Shumë Këngë Nga Darla:


Komente 2


Darla - Zemer
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zemer".
3. Video është e këngës "Zemer", por nuk këndohet nga Darla.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.