Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dashnor Diko - Mikeshe E Huaj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  6

Eh kjo melodi , me con mua shume larg
kujtoj me nostalgji ate njohje ne plazh
ti mikeshe e huaj s flisje dot asnje fjal
por tani me thuaj a me kujton dhe ti valle

Ish kjo rege qe na njohu te dy
e kuptonim njeri tjetrin pa fjale
ti buzeqeshe
dhe me ftove me sy , me sy

Sa shpejt kaloj ajo nate
ti kerceje dhe kendoje kte rege
edhe une te shoqeroja nga pas
sy zeshkena me trupin e bukur
prane te kisha cdo nat .
Deget e palmave ne na mbulonin
e harruam ne nxetesine e saj
zogjte e nates bashke me ne kendonin
yjet kishim deshmimtare.

Stili "sexy" te pergjigjet
Qenke pjekur sikur sheg
Cdo gje rreth teje po digjet
Kush jam une mos me u djeg
Dashnor Diko
Publikimi: 09/05/1996
Muzika: Etmond Mancaku
Teksti: Dashnor Diko
Orkestrimi: Etmond Mancaku


Dashnor Diko - Mikeshe E Huaj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mikeshe E Huaj".
3. Video është e këngës "Mikeshe E Huaj", por nuk këndohet nga Dashnor Diko.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dashnor Diko:


Komente 0