Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dashoni

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2
Dashoni është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Ish-Anëtar i grupit

Kthetrat

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

I Panjohuri

J.B.

Dora

L3O

Ralien

Albo 06

Fida

Lil Erdi

Bess (Familia Ideale)

Diti-G

Tags: Dashoni, Asadi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet