A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Dashuri Hysaj

Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  18
BIOGRAFIA: Dashuri Hysaj is a popular singer of Southern Albania Traditional & Traditional Wedding music. Më datë 2 Shkurt 2010, Dashuri Hysaj publikon videoklipin "Friken E Munda". Më datë 23 Korrik 2010, Dashuri Hysaj publikon videoklipin "Dasmat E Skraparit". Më datë 29 Korrik 2010, Dashuri Hysaj publikon videoklipin "Dasmat Tona". Më datë 13 Tetor 2011, Dashuri Hysaj publikon videoklipin "Bjer Moj Cule". Më datë 31 Mars 2013, Dashuri Hysa & Fiqerete Doko publikojnë videoklipin "Loz Nje Molle,loz Nje Ftua". Më datë 30 Dhjetor 2013, ...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts

Gezimi I Nenes (2015)

Loz Nje Molle, Loz Nje Ftua

Plaku, Djali, Vajza


» Add A Song »

Trendafil I Bukur
Kolazh Dasme 2017
Dasmat Tona
Djemte E Skraparit
Kam Nje Yll E Kam Nje Hene
Bjer Moj Cule
Sevdaja Mu Shtua
Loz Nje Molle,loz Nje Ftua
O Dhenderr, O Dhenderr
Gezimi I Nenes


Related Artists:

Lumturi Hysa

Valbona Gjezo

Anida Llanaj

Eriola Çuka Gusho

Irma Gurakuqi

Arta Grajqevci

Mimoza Selimi

Lumnije Menxhiqi

Luljeta Kuraja

Meda (Nurimeda Kamberi)


Tags: Dashuri Hysaj, Dashuri Hysa

Dashuri Hysaj in e-Cards:

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018