Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dava Gjergji - Për Ty Lule Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Më yll të mëngjesit më t'pritë të kamë dalë,
vjen si erë e malit, hunë në zemren time, ti moj vajzë si hanë,
Vjen si erë e malit, hynë në zemren time ti moj vajzë si hanë,
Për ty lule unë kendova, më bilbilat në pranverë, si zog mali, fluturova, ta gjeta folenë
Për ty lule, unë kendova, më bilbilat në pranverë, si zog mali, fluturova, ta gjeta folenëNuk kemi video për këtë këngë.
Dava Gjergji - Për Ty Lule
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Për Ty Lule".
3. Video është e këngës "Për Ty Lule", por nuk këndohet nga Dava Gjergji.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dava Gjergji:


Komente 0