Më mbaj mend (për 1 muaj)

David Guetta - You Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


You must be living in a fantacy
You've got me dreaming now I believe
And there I saw you
Looking oh so right
Working the dance floor
You superstar of the night
You take me up you take me down
Shake your body to the ground
How do you do the things you do
I know it must be true that you

You pull me closer like I knew you would
I try to please you the way you think I should
You make me feel I'm in control
You take my body and my soul
You fill me up
This empty cup
I just can't get enough of youNuk kemi video për këtë këngë.
David Guetta - You
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "You".
3. Video është e këngës "You", por nuk këndohet nga David Guetta.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga David Guetta:


Komente 0