Më mbaj mend (për 1 muaj)

David Guetta - Stay (French) Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Rester

[Refrain 1 ] x 3

Se sentir dans ton baiser
Je peux te voir dans les etoiles
Je ne crois pas i  la magie
Mais je sais juste qui tu es
Non, je ne vais pas partir
Car tu me donnes une raison de rester, de rester, de rester...

Dans ma tiªte Nous nous appartenons
Dans tes yeux
Je crois et je peux te voir pour toujours

[Refrain 1 ] x 2

Je peux le sentir (x4)
(rester)

Je veux que tu reste ( x 9 )

[Refrain 2 ] x 2
Se sentir dans ton baiser
Je peux te voir dans les etoiles ( je peux le sentir )
Je ne crois pas i  la magie
Mais je sais juste qui tu es ( je peux le sentir )
Non, je ne vais pas partir
Car tu me donnes une raison ( je peux le sentir ) de rester, de
rester... ( je peux le sentir )

Se sentir dans ton baiser
Je peux te voir dans les etoilesNuk kemi video për këtë këngë.
David Guetta - Stay (French)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Stay (French)".
3. Video është e këngës "Stay (French)", por nuk këndohet nga David Guetta.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga David Guetta:


Komente 0