Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
De Vox

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Mosha:
  • 35 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Luani ♌
BIOGRAFIA: De Vox është një autor këngësh, këngëtar dhe producent i njohur. Më datë 24 Tetor 2015, Nara S publikon videoklipin "Fairytale Love", në bashkëpunim me De Vox. Më datë 9 Tetor 2018, Xhavit Dedej publikon videoklipin "Uje Se Plasa", në bashkëpunim me De Vox. Teksti u shkrua nga Olsi Bylyku, ndërsa për orkestrimin u kujdes De Vox. Në Maj 2019, Xhavit Dedej merr pjesë në Netët E Klipit Shqiptar 2019 me këngën "Uje Se Plasa", në bashkëpunim me De Vox....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Artistë Të Ngjashëm:

Edmond Veizaj

Gridi Kraja

Gent Bejko

Edlir Begolli

Valter Beqo

Besar Likaj

Faruk Banjska

Astrit Halimi

Ocko Vasilkovski

Dastid Latifi

Tags: De Vox


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet