Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  10
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Dea është një produksion shumë i njohur. Produksioni DEA janë një produksion shumë profesinal nga Tetova. Kanë realizuar shumë albume dhe kanë nxjerr në treg shumë këngë. Kanë bashkpunuar me këngëtarë të ndryshë dhe ky produksion vazhdon të prodhojë albume dhe këngë shumë të bukura edhe sot....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Kanali

Youtube

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Produksione Të Ngjashme:

Tomato

Framein Production

Power Production

Fadil Veseli Production

Fabrika

Rec Production

Albanota

Jehona

Albeni

Beni Kerçove

Tags: Dea


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet