Dea Hysenaj
Dea Hysenaj

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

  • Vendlindja:
  • Vlorë
  • Jeton në
  • Shqipëri
  • Mosha:
  • 20 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 11 Nentor 2003
  • Horoskopi:
  • ♏ AkrepiBiografia

BIOGRAFIA: Dea Hysenaj është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe popullore vlonjate. Më datë 26 Korrik 2022, Dea Hysenaj publikon videoklipin "Valle Nusërishte". Muzikën dhe orkestrimin e këngës e punoi Enis Mullaj, ndërsa tekstin e shkroi Nexhip Seraj. Më datë 19 Prill 2023, Dea Hysenaj publikon videoklipin "Dora". Muzika e këngës u punua nga Enis Mullaj, ndërsa teksti u shkrua nga Nexhip Seraj. Produksioni audio u realizua nga Enis Mullaj....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0