Dea Neli
Dea Neli

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Dea Neli është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Më datë 8 Janar 2016, Dea Neli & Bora Neli publikojnë videoklipin "Gezuar Gezuar". Në vitin 2019, Dea Neli merr pjesë në Voice Kids Albania 3....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0