Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dea Strica - Peace Of Mind (Feat. Kizzybeat)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

When I wake up
Na u I wan see oo
Eh wo wo wou
When u smile for ur face I wan see am
Yeh yeh yeh!
Wonder what life would be without you o o o
Mmm baby girl..
Please come back make i tell u how I feel o..
Girl u make my heart Go...

Mma malaika mma
Ulu mo chi I Dey for u
Mma malaika mma
Oh lord e ye yea
Mma ma laika mma
That’s how u make my heart go
Mma
Mma malaika mma

Haaaa, I wanna feel you closer
Right through my heart
You give me peace of mind, yeah
You give me peace of mind

Don't forget what you said when you held me
Even the stars have been watching us closely

Oh mma eh ahu (x3)
Right through my heart

I fell in love with you right from the start
You've given me a piece of your heart
Dea Strica
Publikimi: 21/02/2020


Dea Strica - Peace Of Mind
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Peace Of Mind".
3. Video është e këngës "Peace Of Mind", por nuk këndohet nga Dea Strica.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dea Strica:


Komente 0