Më mbaj mend (për 1 muaj)

Deborah

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Deborah është një këngëtare e njohur. Është dashuruar me muzikën që në fëmijëri, por mendon se ky ishte momenti i duhur për të bërë realitet ëndrrën e saj dhe pikërisht tek “Kënga Magjike”. “Të gjithë mendojnë se unë i këndoj një mashkulli, por në fakt i këndoj muzikës”-na tregon maturantja, që shton se muzika do mbetet gjithnjë shpirti i saj binjak. Në Nëntor 2014, Deborah merr pjesë në Kënga Magjike 2014 me këngën "Per Ty". Në Maj 2015, Deborah merr pjesë në Top Fest 12 me k...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Deborah

Komente 0