Më mbaj mend (për 1 muaj)

Deborah Dollapi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
  • Vendlindja:
  • Vlorë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Greqi 
  • Mosha:
  • 24 Vjeç
BIOGRAFIA: Deborah Dollapi është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Familja e saj ka emigruar në Greqi kur ajo ishte vetëm 6 muajshe. Ka studiuar në Akademinë e Jazz-it në Selanik. Merret me muzikë prej shumë vitesh dhe shpesh herë këndon live në baret e qytetit. Në vitin 2017, Deborah Dollapi merr pjesë në The Voice of Albania 6 për t’u bërë e njohur dhe në vendin e origjinës....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Pjesëmarrëse në

Voice Of Albania

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Jenny Jonas

Ayssel Kristuli

Sara Kapo

Nilsa Hysi

Erika Bitanji

Zhorzheta Sota

Matilda Mati

Albora

Klea Kasemi

Olta Kaferi

Tags: Deborah Dollapi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet