A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Defatoret

Not Yet Rated

BIOGRAFIA: Defatoret is a group/singers of Modern Traditional & Traditional Wedding music. Më datë 8 Dhjetor 2018, Defatoret Ferizaj publikojnë videoklipin "Dasma Shqiptare". Më datë 23 Mars 2019, Blerina Musa & Defatoret Ferizaj publikojnë videoklipin "Kanga E Kanes"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Raiders

Grupi Muje Krasniqi

Metamorf

Sfinks

Wan Gangsta

P.E.Z

Crunkboys

Down Town

Fermatik

Armial


Tags: Defatoret, Defatoret Shamikuqet

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019