Më mbaj mend (për 1 muaj)

Defri Dervishi - Dashuro Me Zemer (Feat. Xhoi)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  16

qqfar njeriu qenke ti qe sbeson ne dashuri me dhemb zemra kur kujton te dua mos me harro
ti moj shpirt nuk e kupton se dashnia pak gabon shum te tjera i kom provu por asnja nuk ban per mu
2.ref.dashnia te shkon dashuro me zemer zemer ti me fal te dua o xhan zemra ime ti
kur me par skam ngec tek un t,lutem djal eja tek un dhimbje shpirti sduron dot mos me le keshtu me lot
ti moj vajz voglushja ime je si engjell pa djallzime kujton se un te le mos me le keshtu me lot
2.ref.dashnia te shkon dashuro me zemer zemer ti me fal te dua o xhan zemra ime ti.


Ky tekst u dërgua nga marigona morinaDefri Dervishi
Featuring: Xhoi Kallaverja
Renditja: Top 200
Publikimi: 26/04/2013
Video Produksioni: MAX Production


Defri Dervishi - Dashuro Me Zemer
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashuro Me Zemer".
3. Video është e këngës "Dashuro Me Zemer", por nuk këndohet nga Defri Dervishi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Defri Dervishi:


Komente 4