Më mbaj mend (për 1 muaj)

Defrim Behluli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Defrim Behluli është një këngëtar i njohur. Defrim Behluli eshte nga Gjilani, ka perfunduar shkollen fillore te muzikes, shkollen e mesme te muzikes, Fakultetin e muzikes ne Universitetin e Prishtines dhe Magjistraturen. Ne vitin 2003 paraqitet per here te pare ne festivalin Show Fest si kantautor me Kengen " Vizitori" ku pastaj ne vitin 2004 ne festivalin Polifest me kengen "Dielli im" duke vazhduar ti ndjek festivalet ne Shiperi duke u paraqitur ne vitin 2008 ne Top fest 5 pastaj ne viti...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Defrim Behluli, Defrim Beluli, Defrimi

Komente 0