Më mbaj mend (për 1 muaj)

Defrim Behluli - Nuk Mund T'harroj Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Do t´vdes i ri për ty
Nuk mund t´jetoj
Nuk mund t´marr frymë pa ty

O shpirti im pikëllim mallëngjim
A më ndëgjon
Malli për ty të qetë s´më len
Ike njëherë n´ëndërr më vjen

E vetmja shpresë!

Në ëndërr të pashë
Vallzoje mbi trupin tim
Duart t´i zgjas
E ti më ik në errësirë

2x
O shpirti im pikëllim mallëngjim
A më ndëgjon
Malli për ty të qetë s´më len
Ike njëherë n´ëndërr më vjen

Kot provoj të besoj
Se unë më nuk të kam
Se unë ty nuk të shoh

Nuk më shkon asnjë ditë
Asnjë orë asnjë çast
Pa menduar për ty


Defrim Behluli - Nuk Mund T'harroj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuk Mund T'harroj".
3. Video është e këngës "Nuk Mund T'harroj", por nuk këndohet nga Defrim Behluli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Defrim Behluli:


Komente 0