Më mbaj mend (për 1 muaj)

Defrim Deda

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Defrim Deda është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në Maj 2013, Defrim Deda merr pjesë në Top Fest 10 me këngën "Rri Me Mua". Në Maj 2014, Defrim Deda merr pjesë në Top Fest 11 me këngën "Jetoj Momentin". Më datë 20 Qershor 2019, Defrim Deda publikon videoklipin "Kur Të Kam Pranë". Më datë 16 Korrik 2019, Defrim Deda publikon videoklipin "Te Dua". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Defrim Deda....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Papush Sadiku

Stenaldo Mëhilli

Deni

Egland

Xhustino Hasani

Edber Laho

Met (Muhamed Brahimi)

Denny

Loni Gashi

Besnik Peqani

Tags: Defrim Deda


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet