Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dejan Milicevic

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Dejan Milicevic është një video produksion shumë i njohur. Dejan Milicevic është një drejtor maqedonas i videove dhe fotograf i modës që ka drejtuar shumë video për shumë muzikantë të famshëm të ish-Jugosllavisë. Ai ka fotografuar edhe shumë modele, disa prej të cilave ishin përdorur si pjesë e mbledhjes Joni Peci. Ai kishte fotografuar edhe këngëtaren popullore turbo-folk. Ka realizuar klipe edhe me këngëtrët shqiptare si: Adelina Ismaili, Lori, Mimoza Mustafa etj....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Kanali

Youtube

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Produksione Të Ngjashme:

Tags: Dejan Milicevic


Komente mbi këtë artist