Më mbaj mend (për 1 muaj)


Delvina - Si Une

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Si Une".
3. Video është e këngës "Si Une", por nuk këndohet nga Delvina.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Delvina - Si Une  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

04/09/2019

2019-09-04T15:35:40+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Si Une" kënduar nga Delvina.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Delvina i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

TIKA - Si Une

Per ni femer si un
Gjaku nxehet
Per ni femer si un
Njani dehet
Per ni femer si un
Zemra thehet
E kur ik ma nuk kthehet(2x)

Ni femer qe sta jep as ni shanc
Krejt kan qef me kan me to
Krejt kan qef me pas

Une i kom paret e kejt senet e mija
E prej teje mu mka vyjt veq dashnija aa
Kurgjo tjeter prej teje nuk kom lyp
Une ta dhash zemren
Ti kshyre nqaf mem hyp

Para tmirav i mshele syt
E kur qohesh pesh ej edhe e then kryt

Ty ka tka shku ty tka shku menja e prisht
Amo sa je kan me mu kerkush sta ka ba me gjisht
Se ty tka shku ty shku menja e prisht
Amo sa je kan me mu kerkush sta ka ba me gjisht

Per ni femer si un
Gjaku nxehet
Per ni femer si un
Njani dehet
Per ni femer si un
Zemra thehet
E kur ik ma nuk kthehet(2x)

Shum vlera tgabume duhesh me njoft
Per me gjet njo si un me karakter tfort
Ti me mu e ke pas edhe arsyjen mem
Rujt edhe naten kur jom tu marr frym
Edhe pa ty une ndjej suguri veten tem
Mashum se ni ushtri me mu rahat ton
Kohen je ni edhe pse mrena ke pas xhelozi

Ty ka tka shku ty tka shku menja e prisht
Amo sa je kan me mu kerkush sta ka ba me gjisht
Se ty tka shku ty shku menja e prisht
Amo sa je kan me mu kerkush sta ka ba me gjisht

Per ni femer si un
Gjaku nxehet
Per ni femer si un
Njani dehet
Per ni femer si un
Zemra thehet
E kur ik ma nuk kthehet(2x)

Markel Capo - Si Une

Nga një fjalë erdhëm ne në jetë
Ajo fjalë, na përket
Tokën, trondit e zemrat ndez
"Të dua", fjala që dhemb

Ëndërron, ëndërron si unë
Buzeqesh ti, më shumë se unë
Fal dashuri më shumë se unë
Botën, ti e sheh si unë

REF.:
Si unë je
E ke një emër
Si unë je
E do ti jetën
Të dy bashkë
Nuk jemi vetëm
Dy emrat tanë
E kanë një zemër

Të shikoj, me një lule ngjan
Buzëqesh ti dhe kur qan
Detin në duar ti e mban
Ëndrrat, sa një oqean.

REF.:
Si unë je
E ke një emër
Si unë je
E do ti jetën
Të dy bashkë
Nuk jemi vetëm
Dy emrat tanë
E kanë një zemër
Më Shumë Këngë Nga Delvina Berisha:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet