Më mbaj mend (për 1 muaj)

Demir Krasniqi - Shpirti Im Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Nuk kemi video për këtë këngë.

Shpirti im sa fort te dua
ti moj lule në pranverë
a t´kujtohen ditët tona?
Kur ne sbashku ishim përherë 2x

Fjalë dhe besë mi ke pas dhanë
ti moj lule trandofili
kur këndoje në ato male
me atë za sikur bilbili 2x

Ka sa kohë që je larguar
të mbajë n´zemër përgjithmonë
tani mbeta i vetmuar
malli yt mua me dogj 2x.Publikimi: 21/03/2010Më Shumë Këngë Nga Demir Krasniqi:


Komente mbi këtë këngëDemir Krasniqi - Shpirti Im
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shpirti Im".
3. Video është e këngës "Shpirti Im", por nuk këndohet nga Demir Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.