Më mbaj mend (për 1 muaj)

Demir Zena

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2
Demir Zena është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së mesme.
Nuk ka akoma asnjë informacion...


>> Dërgo Biografinë >>


Anëtar i grupit

Vellezerit Zena

Vëllai i

Medi Zenës

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Astrit Shengjergji

Xemi

Besim Zeqiri

Klodian Yzeiri

Bledar Dapa

Agim Saliu

Ramazan Rrapushi

Nevruz Nuredini

Astrit Mëniku

Pajtim Struga

Tags: Demir Zena


Komente mbi këtë artist