Demush Malaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
  • Vendlindja:
  • Strellc I Epërm 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 34 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Demush Malaj është një këngëtar i njohur. Demush Malaj ka lindur ne fshatin Strellc i Eperm te Deçanit, jeton ne Strellc. Ka filluar te kendoj qysh heret, e ka dasht gjithmon muzikën. Shkollen fillore e ka perfunduar ne Strellc, ndersa shkollen e mesme Tafil Kasumaj ne Deçan. Pastaj ka vazhduar Fakultetin e Biznesit ne Pejë ne degën e Menaxhmentit....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare
Artistë Të Ngjashëm:

Bajram Jakaj

Armend Sherifi

Besart Halimi

Flori Çoçaj

GT

Trim Jakupi

Shkumbin Tafilaj

Shkelqim Kosova

Hajrush Kryeziu

Nani-Style


Tags: Demush Malaj, Deni

Krijo Një Kartolinë