Më mbaj mend (për 1 muaj)

Demush Malaj
  • Vendlindja:
  • Strellc I Epërm 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 35 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 8 Shtator 1985
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♍ Virgjeresha
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Demush Malaj është këngëtar i njohur. Demush Malaj ka lindur ne fshatin Strellc i Eperm te Deçanit, jeton ne Strellc. Ka filluar te kendoj qysh heret, e ka dasht gjithmon muzikën. Shkollen fillore e ka perfunduar ne Strellc, ndersa shkollen e mesme Tafil Kasumaj ne Deçan. Pastaj ka vazhduar Fakultetin e Biznesit ne Pejë ne degën e Menaxhmentit.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet