Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Denik Prizreni

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
BIOGRAFIA: Denik Prizreni është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo e lehtë dhe klasike. Ai është bariton i Filarmonisë së Kosovës, ku ka prezantuar Kosovën në shumë koncerte botërore. Njihet si njëri ndër zërat më të fuqishëm të skenës sonë. Është i dashur dhe shumë i pëlqyer për publikun. Pas shumë sukseseve anekënd Kosovës dhe diasporës, ai do të jetë edhe më afër fansave. Gjithashtu këngëtari ka pohuar se këtë ëndërr të kamotshme e ka bërë realitet Pellumb Ballata nga “Homebase Sound, pianisti, Agron Shujaku si dhe dirigjen...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

5

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Xhelal Bakraqi

Josif Gjipali

Riad Ymeri

Mustafa Ymeri

Hysen Koçia

Ibrahim Tukiçi

Nusran Fera

Pitt

Verim Zendeli

Nysret Hyseni

Tags: Denik Prizreni


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet